Zaufana opieka nad Twoim Domem

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Umowa o pracę na pełen etat dla pomocy domowej

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 5 miesięcy temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 5 miesięcy temu
  • Wynagrodzenie: do 40 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Zalesie Górne
  • Ogłoszenie ważne do: 17 grudnia 2021
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Agnieszka E.
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

UMOWA O PRACĘ NA PEŁNY ETAT

Poszukuję do pomocy w prowadzeniu domu, dojrzałej, pozytywnie nastawionej do życia Pani,
która lubi opiekować się domem i zwierzętami domowymi.

Miejsce pracy Zalesie Górne, gmina Piaseczno.

Podstawowe obowiązki to: gotowanie, utrzymanie czystości, zakupy, opieka nad domem, zwierzętami
domowymi (koty i pies) i ogrodem.

Idealna kandydatka powinna być: odpowiedzialna, gotowa do pracy na dwie zmiany oraz niekiedy
do pozostania w domu na noc podczas nieobecności gospodarzy.
Powinna posiadać prawo jazdy i samochód umożliwiający dojazdy do pracy oraz mieszkać w odległości
umożliwiającej swobodny, szybki dojazd do miejsca pracy.

Oferuję: atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę, pracę w przyjaznej atmosferze
i komfortowym otoczeniu. Zapewniam nowoczesne środki i urządzenia wspomagające prace domowe
oraz jasne zasady rozliczania czasu pracy i wynagrodzenia. Jestem nastawiona na długotrwałą współpracę.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu ************** - dlaczego ukryte?

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec pomocy domowej
  • Oczekiwane doświadczenie pomocy: brak
  • Preferowany wiek pomocy: od 26 do 66 lat
  • Akceptuje obecność zwierząt
  • Posiada prawo jazdy
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 3 stycznia 2022, na czas nieokreślony