Zaufana opieka nad Twoim Domem

Zarejestruj się
w PomoceDomowe.pl, aby:

  • Stworzyć swój profil
  • Przeglądać oferty pracy
  • Kontaktować się z pracodawcą
Znajdź pracę
Malwina M.

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Stałej pomocy dla rodziny z małymi dziećmi

Kraków
Ponad 5 lat doświadczenia (niezawodowe)
Do 30 zł za godzinę

W PomoceDomowe.pl od 27 września 2020 Aktywność: w ciągu ostatniego miesiąca

W PomoceDomowe.pl od 27 wrzesień 2020
Aktywność: w ciągu ostatniego miesiąca

Dorywczo, od 27 wrzesień 2020 do 27 grudzień 2020

Sprzątanie mieszkań, sprzątanie domu, Sprzątanie biura, Inne (np. okazjonalna opieka nad dzieckiem)

Wynagrodzenie: Do 30 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: od 26 do 66 lat

Oferta zamieszczona przez: Malwina M.

Oferta ważna do: 27 październik 2020

31-514 Kraków

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Dzień dobry!

Jako pracujaca mama dwójki małych chlopców (4 lata i 8 miesięcy) poszukuję osoby, która na stałe chciałaby pomóc przy codziennych obowiązkach domowych 4 osobowej rodziny. Poszukuję osobę (najlepiej blisko mieszkającą) czyli os. Oficerskie która chciałaby przychodzić do nas 3 razy w tygodniu w dzień powszedni, po 2 -3 godziny i pomóc w bieżących obowiązkach związanych z utrzymaniem domu w czystości: wstawianie prania, składanie ubrań do szafy, sporadycznie prasowanie, odkurzanie, sprzątanie zabawek, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, rozładowywanie zmywarki oraz wszystkie inne bieżące rzeczy, które są w stanie sprawić, że dom się nie zapuszcza i nie robią się zaległości. Chodzi o osobę która byłaby druga parą rok do pomocy dla mamy, która czasem potrzebuje coś załatwić albo opiekuje się 8 miesięcznym maluchem, kiedy starszak jest w przedszkolu. A rodzina jakoś musi funkcjonować. :) Jednym słowem potrzebne ręce do pomocy. :) Jesteśmy młodymi rodzicami zaangażowanymi w rozwój naszych dzieci, starającymi się spędzać z nimi na zabawie i rozmowie każdą wolną chwilę jednocześnie próbującymi realizować projekty zawodowe i utrzymywać rodzinę. Da się z nami normalnie porozmawiać, traktujemy ludzi z szacunkiem, jesteśmy elastyczni i można się z nami dogadać. Od osoby zatrudnionej oczekiwałabym gotowości do pomocy w czasie kiedy starszak jest w przedszkolu tzn między 9 a 15. (Do dogadania). Dobrze by było gdyby taka osoba potrafiła spojrzeć na funkcjonowanie domu systemowo:) tzn nie czekać na pojedyncze zadania ale być niejako częścią dobrze funkcjonującego systemu. Nie wymagam opieki nad dziećmi, robienia zakupów ani gotowania.

Wymiar: do 9 godzin tygodniowo najlepiej rozłożony w czasie: codziennie lub co drugi dzień.

Nie jesteśmy zainteresowani pomocą młodej osoby na studiach/po studniach tylko najlepiej kogoś, kto ma doświadczenie w zarządzaniu domem i robi to od lat z sukcesem :)
Kogoś kto umie, wie i ma pojęcie jak gospodarować czasem i obowiązkami. Ktoś kto nas może też tego nauczyć i wprowadzić dobre zwyczaje.

Będziemy wdzięczni za składanie ofert!

Malwina Miszczyńska

Obowiązki

Dodatkowo:

Inne:

Dodatkowe wymagania

  • Doświadczenie: Ponad 5 lat
  • Praca z mieszkaniem: Nie

Wynagrodzenie

Do 30 zł za godzinę