Zaufana opieka nad Twoim Domem

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Posiłki plus prace domowe

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 2 lata temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 2 lata temu
  • Wynagrodzenie: do 25 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Malin
  • Ogłoszenie ważne do: 15 sierpnia 2021
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Wadim G.
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Poszukuję osoby, która podejmie się regularnego przygotowywania dla naszej rodziny trzech zdrowych, urozmaiconych posiłków dziennie (śniadanie, lunch, obiad) poprzedzonego zakupami według szczegółowego planu żywieniowego przygotowanego przez profesjonalnego dietetyka naszej rodziny (dietetyk będzie służył pomocą w razie pytań lub wątpliwości). Dodatkowo osoba ta będzie dbała o czystość i porządek na bieżąco i w miarę możliwości czasowych wykonywała inne prace domowe (pranie, prasowanie), a także sporadycznie w razie potrzeby będzie mogła przejąć opiekę nad 3-latkiem. Jest to praca na pełen etat. Chętnie dam umowę o pracę jeśli jest taka potrzeba. Poszukujemy osoby ambitnej i energicznej, której przyjemność sprawia dbanie o innych poprzez przygotowywanie zdrowych, pysznych i urozmaiconych posiłków i która jest otwarta na nowe przepisy i sposoby przygotowywania posiłków stworzone przez dietetyka.

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec pomocy domowej
  • Oczekiwane doświadczenie pomocy: brak
  • Preferowany wiek pomocy: poniżej 100 lat
  • Akceptuje obecność zwierząt
Obowiązki pomocy
  • Sprzątanie mieszkania, domu
  • Gotowanie
  • Zakupy
  • Pranie
  • Prasowanie
  • Mycie okien
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 18 lipca 2021, na czas nieokreślony

  PON WT ŚR CZW PT SO ND
06-09
09-12
12-15
15-18
18-21
21-24
przez noc
oznacza oczekiwaną dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach