Zaufana opieka nad Twoim Domem

Program partnerski

Czym jest program partnerski PomoceDomowe.pl?

Jeżeli prowadzisz stronę o tematyce związanej z domem, prowadzeniem domu, lub wystrojem wnętrz lub po prostu chcesz wzbogacić swój serwis o nową atrakcyjną usługę dla swoich użytkowników zostań partnerem PomoceDomowe.pl. Zostając partnerem PomoceDomowe.pl możesz zintegrować na swojej stronie 'Wyszukiwarkę pomocy domowych' lub widget z najnowszymi ogłoszeniami osób zajmujących się sprzątaniem i opieką nad domem.

Możesz także zostać partnerem strategicznym PomoceDomowe.pl integrując w swoim portalu największy w Polsce, stale aktualizowany 'Katalog (bazę) pomocy domowych'.

Przystępując do programu partnerskiego otrzymujesz minimum 25% wartości wykupionych abonamentów przez Twoich użytkowników.

Dlaczego warto zostać partnerem?

  • Wzbogacasz treść swojej strony
  • Poszerzasz ofertę dla swoich użytkowników
  • Zarabiasz minimum 25% prowizji od płatności Twoich użytkowników
  • Integrujesz na stronie największa bazę pomocy domowych w Polsce, ponad 10 000 profili
  • Twoje logo i link zostanie umieszczony w zakładce 'Partnerzy'

1. 'Wyszukiwarka pomocy domowych' na Twojej stronie

Na Twojej stronie możesz w szybki sposób umieścić widget 'Wyszukiwarka pomocy domowych'. Wpisując miasto lub kod pocztowy i klikając szukaj wyświetla się katalog profili pomocy domowych w wybranej lokalizacji. Otrzymujesz 25% płatności Twoich użytkowników korzystających z wyszukiwarki.

dane dostarcza: pomocedomowe.pl

aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


2. 'Najnowsze profile pomocy domowych' na Twojej stronie

Na Twojej stronie możesz w szybki sposób umieścić widget 'Najnowsze oferty pomocy domowych'. Widget wyświetla najnowsze oferty pomocy domowych w danym mieście. Otrzymujesz minimum 25% płatności Twoich użytkowników korzystających z widgeta.

dane dostarcza: pomocedomowe.pl

aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


3. Integracja 'Katalogu pomocy domowych'

Jeżeli posiadasz atrakcyjną i chętnie oglądaną stronę możesz umieścić na niej 'Katalog pomocy domowych'. Katalog PomoceDomowe.pl jest największą i najbardziej aktualną bazą pomocy domowych w Polsce. W Katalogu znajduje się ponad 10 000 profili pomocy domowych i dziennie pojawia się ponad 30 nowych. Integrując Katalog u siebie na stronie rozszerzasz swoją ofertę o nową atrakcyjną usługę. Od tej pory Twoi użytkownicy będą mogli poszukiwać niani na Twojej stronie.

Integracja Katalogu zwiększa atrakcyjność Twojej strony oraz statystyki ruchu i odsłon. Dodatkowo otrzymujesz minimum 25% płatności Twoich użytkowników korzystających z Katalogu.

Jeżeli chcesz zintegrować Katalog na swojej stronie, zostaw nam swojego maila i adres Twojej strony. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.


4. Partner serwisu PomoceDomowe.pl

Umieść na swoje stronie button Partner serwisu PomoceDomowe.pl. W zamian umieścimy Twoje logo i linka do Ciebie w zakładce 'Partnerzy'.

Partner serwisu pomocedomowe.pl
Partner serwisu pomocedomowe.pl

aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


Zintegrowana wyszukiwarka Pomocni.pl

Chcesz umożliwić Twoim użytkownikom szybkie i proste wyszukiwanie wielu usług grupy Pomocni: niani, pomocy domowej, opiekuna osoby starszej, firmy remontowej, korepetytora lub opiekuna zwierząt? Umieść na swoje stronie widget "Zintegrowana wyszukiwarka Pomocni.pl" W zamian umieścimy Twoje logo i linka do Ciebie w zakładce 'Partnerzy'.